Hemen ARA
   Whatsapp
Gürsu Kiralık Vinç
Buradasınız: Anasayfa / Gürsu Kiralık Vinç
Gürsu Kiralık Vinç

Vinçler genel olarak insan gücünün yetmeyeceği ağır yükleri taşımak amacıyla tasarlanmış birer makinelerdir. İnşaat alanlarında, tersanelerde, elektrik direkleri ve trafolarda kullanımının yaygın olduğu vinçler sadece ağır yükleri taşımaya yaramaz. Aynı zaman da bu yüklerin bir yerden başka bir yere naklini sağlar. Genelde vince ihtiyacı olan inşaat çalışanları veya tersaneler vinç satın almak yerine kiralamayı tercih ederler. Bunun bir başka sebebi de vinçlerin normalden pahalı fiyatlara sahip olmasıdır. Vince ihtiyacı olan hiçbir firma veya iş sektörü vinci satın almaz. Kiralama işleri yapan firmalarla anlaşmaya giderek vinçler yapılacak işlerine göre kiralanır. Ad-Ay Vinç ise kullanımına ihtiyaç duyulan vinçleri müşterileri için kiralayarak kolaylık sağlar. Özellikle Bursa yakınlarındaki ilçelere gönderilen bu hizmet sayesinde hayat daha da kolaylaşır. Gürsu Kiralık Vinç sağlayan Ad-Ay Vinç firması da kaliteli hizmetleri ile tercih edilir.

 

“Kiralanan Vinçler Hem Daha Uygun Fiyatlı Hem de Daha Güvenilir”
Vinç kiralama işlemlerinde aslında büyük bir zorluk yaşanır. Çünkü hangi firmanın kiralayacağı vinçler daha güvenilir bu kafa da bir soru işareti oluşturur. Ancak Ad- Ay Vinç firması kafadaki soru işaretleri silerek güvenli bir vinç kiralaması sağlar. Kiraladığı vinçlerin mutlaka yeterli bakımları yaptırmış olmasını sağlar. Denetlemeye tabi tutarak güvenlik zafiyetinin oluşmasını engeller. Gürsu Kiralık Vinç için vinçler uzman ekip tarafından çalıştırılır. Önceden eğitim almış, vinç kullanma konusunda deneyim sahibi kişiler kiralık vinçleri kullanarak hizmet verirler. Bunun sağladığı en büyük fayda şüphesiz ki taşımanın kolay gerçekleşmesidir. Çünkü oluşacak herhangi bir sorun taşınan ağır eşyanın düşmesine ve bu da can kayıplarına sebep olur. Ayrıca kafesli vinçler insan taşıdıkları için de daha bakımlı olması gerekir. Üst katlarda yapılacak olan işlemler için kullanılan insan taşıyan kafesli vinçler fazladan güvenlik önlemi alınarak kullanılır. Gürsu Kiralık Vinç sahip olduğunda, kiralayan firmanın herhangi bir sorun yaşaması kesinlikle istenmez.


“Kiralanabilir Vinç Çeşitleri”
Vinçler çalışacağı ortama, taşıyacağı yüklere göre çok farklı çeşitlere sahiptir. Bazıları köprülü bazıları kafesli bazıları ise klasik bir vinç olarak tasarlanır. Ama genel bakış açısı ile hepsinin çalışma mantığı aynıdır. Limanda kullanılan vinçler için Ad-Ay Vinç özel liman vinçlerini tasarlamıştır. Bunun dışında Kule Vinçleri, insan taşıyan Mobil Kafes Bomlu Vinçler, ağır şartlardaki çalışma alanları için Paletli Vinçler, Hi-up Vinçler, Mobil Vinçler, Paletli Teleskopik Vinçler Gürsu Kiralık Vinç kapsamında kiralanması firma tarafından sağlanabilir. Çok farklı çalışma alanlarına göre iş görecek olan vinçler bu şekilde ayrılabilir. Tabi hepsi yüksek güvenlik önemlerine sahip olmaktadır. Vinçlerde sorun yaşanmasını firma istemez. Sadece ağır eşyaları kaldırmak değil bir yerden başka yere de naklinin olmasını sağlar. Çalışma mekanizması gereğince de kimyasal enerjiyi önce elektrik enerjisine, elektrik enerjisini de kimyasal enerjiye çevirmesi mantığı ile çalışmaktadır. Fizik kurallarına göre de eşyayı aşağıdan yukarı çıkaran vinçler iş yapar ancak sağa sola taşıyan vinçler iş yapmamaktadır.


“Ad-Ay Vinçleri Kiralanması Oldukça Avantajlıdır”
Vinç kiralama konusu hassas bir konuyken Aday Vinç firması bu kiralama işlemlerini kişiler için kolaylaştırmaktadır. En basiti sağladığı uygun fiyatlı hizmetlerle kimseyi zor durumda bırakmaz. Gürsu Kiralık Vinçleri Ad-Ay uygun şekilde kiralar. Uzman çalışanlara sahip olduğu için hiçbir şekilde zorluk yaşanmaz. İşini bilen kişiler sayesinde zamanda kaybedilmez. Firmanın işi vinçlerle olduğu için vinç bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Kapasiteye uygun vinçler tercih edildiği için hiçbir vince yapamayacağı iş yüklenmez.


Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın
bursa kiralık vinç