Hemen ARA
   Whatsapp
Nilüfer Kiralık Vinç
Buradasınız: Anasayfa / Nilüfer Kiralık Vinç
Nilüfer Kiralık Vinç

Vinçler çoğunlukla inşaat malzemelerinin taşınması için kullanılan makineli araç olarak bilinir. Genelde inşaatlarda taşınması zor yüklerle iş yapılır ve bu durum işçileri zor durumda bırakabilir, insan gücü yetmeyebilir. İnsan gücünün yetmediği durumlarda kullanılan vinçler genelde inşaatlarda, limanlarda kullanılan araçlardır. Eşyaları yükseğe veya istenen bir noktadan diğerine taşımakla yükümlüdür. Bu özellikleri ile dikkat çekerler. Ancak vinçler pahalı araçlar olduğu için yüksek ücretler ödeyerek zarar etmek yerine kiralamak daha mantıklıdır. Vinç kiralayan bazı firmalar bulunur ve vinç ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı kurulurlar. Ad-Ay Vinç adlı firma da vinç ihtiyacı olan iş yerlerine bu hizmeti sağlamaktadır. Nilüfer Kiralık Vinç ihtiyacı Ad-Ay Vinç tarafından karşılanabilmektedir.

 

“Vinç Kiralaması Daha Faydalıdır”

Vinçler fiyatları oldukça uçuk olduğu için vinç ihtiyacı olan iş yerleri satın almak yerine kiralamayı tercih ederler. Daha uygun fiyatlı olmuş olur ve normal bütçesinin yanında da sağladığı bir takım avantajlarla mantıklı hale gelir.
Öncelikle vinç kiralaması yapan Ad-Ay Vinç firmasının asıl işi vinçlerle olduğu için bu vinç makinelerine yapılacak olan bakımlar düzenli olarak yapılmaktadır. Ve bakımı yapılan vinç araçları daha güvenilir bir hizmet verir.
Bunun dışında firmanın asıl işi vinç kiralama olduğu için uzman ekiplerle çalışır. İşini bilen eğitimli kişiler vinç taşımacılığını gerçekleştirir ve bu durum her zaman daha güvenilir bir hale gelir.
Aynı zamanda vinç firması işin cinsine göre vinç tercih edilmesini sağlar. Çünkü her alanda kullanılan vinç farklıdır. Alanı olmayan bir vince fazla yük yüklendiğinde bu durum istenmeyen kazalara sebep olmaktadır. Nilüfer Kiralık Vinç ise kolay yoldan faydalı bu vinçleri kiralayabilir.
Ve maliyet daha uyguna geldiği için alternatif bir seçenek olur.
Vinç kiralama konusunda da dikkat edilmesi gereken bir takım durumlar vardır Ad-Ay Vinç firması ise dikkat edilecek bu durumlara dikkat ederek güvenli bir taşıma hizmeti vermektedir.

“Vinçler Çeşitlere Sahip Olarak İş Yükünü Dağıtır”
Vinçler yapacakları işlere göre sınıflandırılmaktadır. Bunun bir diğer sebebi de vinçlerde ki iş yükünü azaltarak eşit bir hizmet sağlamaktır.
Paletli Teleskopik Vinçler
Paletli Vinçler
Mobil Vinçler
Mobil Kafes Bomlu Vinçler
Hi-up Vinçler
Kule Vinçleri
Liman Vinçleri
Olmak üzere bilinen altı çeşit vinç bulunmaktadır. Hepsi ağır yükleri taşımaları için programlanmış makinelerdir. Vinçleri çalıştıran çark çemberi elle veya vitesle çalıştırılır. Sadece ağır cisimleri kaldırmak olarak değil eşyaları bir yerden başka bir yere taşımaya da yaramaktadır. Sırf bu yüzden vinçler tercih edilir. Ad-Ay Vinç ise vinç çeşitlerine sahip olarak isteyen kişilere her biri kiralayabilmektedir. Bursa çevresinde Nilüfer Kiralık Vinç konusunda da fayda sağlar. Vinçlerin çalışma mantığı ise kaldıraç, çıkrık ve palangaların uyumlu çalışmasıyla oluşur. Motorlarla işlem görerek sürtünmeden dolayı oluşacak zararları minimuma indirmek için de rulmanlar kullanılır. Bu durum sürtünmeyi azaltır.


“Ad-Ay Vinçleri Kiralayanlara Verilen Hizmetler”
Gerekli bakım ve kontroller yapılmış olur. Herhangi bir kaza ihtimalinin olmasına izin verilmez.
Ad-Ay kullanım amacına göre Nilüfer Kiralık Vinç çeşidini müşteri için seçer.
Verdiği uzman ve profesyonel hizmet sayesinde zaman kaybı yaşanmasını engeller, hizmetler en hızlı ve uzman şekilde gerçekleşir.
Kaldırılacak yük için uygun kapasiteli bir vinç tercih edilmesini sağlar. Çalışma alanı için uygun ortam sağlar.
Nilüfer Kiralık Vinç kolay yoldan Ad-Ay Vinç tarafından sağlanabilmektedir. Vinç kiralanması hassas bir konudur.


Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın
bursa kiralık vinç