Hemen ARA
   Whatsapp
Platform Kiralama
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Platform Kiralama
Platform Kiralama

Aday Vinç ile her türlü hizmetiniz için uygun bir ürün yelpazesine ulaşmanız mümkündür. Verdiğimiz hizmetlerin en önemlilerinden bir tanesi de, platform kiralama hizmetidir. Firmamız her zaman çözüm odaklı olması ile dikkat çeker. Sizin hiçbir sorununuzu çözümsüz bırakmayız ve tüm hizmetlerimizi sizin için seferber ederiz. Müşteri memnuniyeti firmamız için her şeyin üzerindedir. Güvenin kolay kazanılacak bir şey olmadığının farkındayız. Bize olan güveninize sahip çıkıp, buna en güzel şekilde karşılık vermek bizim görevimizdir. Kiralayacağınız her şey son teknolojilere sahiptir ve oldukça bakımlıdır. Bunu kendi gözleriniz ile de istediğiniz zaman kolayca görebilirsiniz. Platform kiralama konusunda sizlere verdiğimiz kaliteli hizmet bizi kurumsal ve sektöründe öncü bir firma yapıyor. Tecrübeli ve alanında uzman kadromuzun ellerine kendinizi güvenle teslim edebilirsiniz. Yenilikçi bir firma olmamız sayesinde her zaman son teknolojiyi takip ederek sizi de bu tarz ürünler ile tanıştırmaktayız. İşlerimizi her zaman sizler ile aramızda sağlamak istediğimiz güven ilişkisi çerçevesinde yürütüyoruz.

Hizmetin Avantajları

Platform kiralama işlemi size birçok avantaj sağlar. Örneğin, üzerinde çalıştığınız projenizin maliyetini mi düşürmek istiyorsunuz? Çok fazla zahmete girmeden, işinizi kiralama yolu ile hallederek bu işin üstesinden en kolay biçimde gelebilirsiniz. Ya da işlerinizi sigortalı yapmanız da sizin için oldukça büyük bir avantaj olacaktır. Böylece zararınızı en aza indirgeyerek çalışmalarınızı daha rahat koşullarda yapacaksınız.

 

Neden Firmamız?

Aday Vinç olarak biz sektördeki bu açığı görerek, sizlere yardımcı olma ve rahat ettirme amacıyla bu işi yapıyoruz. Kalite standartlarını göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz ve sizin memnuniyetinizi her şeyin üstünde tutarak sizlere hizmet sağlıyoruz. Firmamızın ekip ruhuna da verdiği önem ile beraber sizlere çalışmak için mükemmel bir firma sunuyoruz. Her koşulda ve her işinizde size destek olacak firmamız ile çalışırken artık tüm işlerinizi halletmek çok daha kolay.

 

Platform Çeşitleri Nelerdir?

Platform kiralama işinde sizlere birden çok hizmet imkanı sunuyoruz. Siz arzu ettiğiniz şekilde, en çok ihtiyacınız olanını seçebilirsiniz. Örneğin ilk olarak paletli platformlardan bahsedebiliriz. Bu tipte olanlar sizlere hassas kullanım fırsatı verir. En büyük avantajlarından biri ise uzaktan kumanda ile idare edilebilmesidir. Böylece size kolay bir kullanım imkanı sunar. Teleskopik platformlar ise size sağladığımız bir başka hizmet çeşididir. Bunu sayesinde yük taşıma kontrolünüzü üst düzeyde yapabilirsiniz. Bu tipteki platformlar özellikle engebeli ve sizi zorlayacak araziler için tasarlanmıştır. Bu alanlarda en çok kullanılan platform tipi teleskopik olanlardır. En zor koşullarınıza kolaylıkla ayak uydurabilecek bu platform tipini siz de çok sevecek ve tercih edeceksiniz. Eklemeli platformlar ise bir başka çeşittir. Bu tipin en büyük avantajı olarak da kolay bakım imkanını söyleyebiliriz. Tıpkı teleskopik platformlarda olduğu gibi eklemeli platformları da engebeli ve zor koşullara sahip arazilerde kullanabilirsiniz. Size zor işlerinizi halletmede yardımcı olacaktır. Dikey platformlar ise sizin için en dar alanlarda çalışır. Bu platform tipi daha çok iç mekanlarda tercih edilmektedir. Kolaylıklar gözetilerek tasarlanmış bu platformlar her koşulda oldukça güvenlidir. Makaslı olanlar ise en çok tercih edilenlerdir çünkü bu tip platformları hem iç mekanda hem de dış mekanda kullanabilirsiniz. Kolay bir bakıma sahip olması da tercih edilmesi için bir başka nedendir. Son olarak çekilebilir platformlar ise oldukça hassas zeminler için tercih edilir. Siz de kendinize ve yapacağınız işe en uygun platformu seçerek platform kiralama konusunda gözünüz kapalı bir şekilde Aday Vinç’ten yardım alabilirsiniz.


Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın
bursa kiralık vinç