Hemen ARA
   Whatsapp
Konteyner Taşıma
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Konteyner Taşıma
Konteyner Taşıma

Aday Vinç olarak her zaman müşterilerimiz ile birlikte hareket etmeye ve onların memnuniyetini maksimum ne kadar arttırabiliriz diye düşünmeyi amaç edinmiş bir firmayız. Yapacağımız işi sizinle birlikte değerlendirip, sizin iş ile alakalı tüm isteklerinizi ve sorunlarınızı dinleyip o şekilde hareket ederiz. Talepleriniz bizim için her zaman değerlidir. Tecrübemiz ve başarımız da tam olarak bu prensibimizden gelir. Sizlerin memnuniyetini ancak bu şekilde sağlayabiliriz. Size yapacağımız iş hakkında hem fiyat hem de işleyiş konusunda her zaman tam ve eksiksiz bilgi veririz ki sonradan bize olan güveniniz sarsılmasın. Bu aynı zamanda size vereceğimiz hizmetin detaylarını çok iyi bilmeniz açısından da oldukça değerli olacaktır. Her zaman kendimizi geliştirmeye açığız. İşimiz ile ilgili son teknolojik gelişmelerin takipçisi oluyoruz. Her yeni teknolojik ürünü de sizler ile buluşturmayı bir görev biliyoruz. Böylece firmamız üretken bir kimlik kazanmış oluyor. Kendi çalışanlarımız ile de her zaman iş birliği içinde çalışırız. Alanında uzman kadromuz sizinle birlikte işin en küçük aşamasında bile yer alarak takip eder ve böylece içiniz de rahat eder. Attığımız her adımın sorumluluğu kesinlikle bize aittir. Açıklayamayacağımız hiçbir şey yapmayız. Böylece sizin güveninizi de kazanarak, sektörde zirveye oynuyoruz. Dürüstlük ve saygı Aday Vinç olarak bizim en önemli ilkelerimizdir. Bunlara her zaman bağlı kalmamız, başarımızın da başlıca anahtarıdır. Her zaman tüm işlerimizi yasal çerçevelerde yaparız ve sizin de her türlü hakkınızı oldukça iyi bir şekilde korumaya özen gösteririz. Konteyner taşıma işlemleri de firmamızın vermiş olduğu hizmetlerin başında gelir.

Ne Yapıyoruz?
Düşük maliyetler ile kalite ve memnuniyetten ödün vermeden konteyner taşıma işlerinizi en iyi şekilde yapıyoruz. Bu sektörde oldukça tercih edilme sebeplerimiz bunlardır. Büyük tonajlı gemiler yolu ile mallarınızı konteynerler içinde en uygun koşullarda istediğiniz yerlere taşıyoruz. Özel ekipmanlarımız ile konteyner taşıma işleriniz artık çok daha rahat ve çok daha kolay. Konteynerleriniz tüm yol boyunca izlenebilir ve böylece sizin içiniz de daha çok rahat etmiş olacaktır. Konteyner standartlarının hepsine uyumlu bir şekilde bu işi yapıyoruz.

Konteyner Taşımacılığı
Sağlam ve alanlarında en iyi eğitimleri almış kadromuz işinizin her bir dakikasını oldukça titiz bir biçimde takip edecektir. Bu yüzden içiniz konteyner taşıma konusunda rahat olacaktır. Mallarınız her zaman bizim korumamızda güvende olacaktır. Teslimatlarınız yine bizim güvencemiz altında her zaman zamanında ve en uygun şekillerde yapılacaktır. Hiçbir şüpheye mahal vermemek açısından yol boyunca sistemi izlemeniz mümkün olacaktır. Bütün mallarınız konteyner taşıma esnasında sigortalı olacaktır. Böylece gerçekleşebilecek herhangi bir zararı sizin için firmamız karşılayacak ve sizin bize olan güveninizi boşa çıkarmayacağız. Taşıma kapasitelerimiz her zaman arttırabilir. Bize her konuda güvenebilirsiniz. Mallarınızı bize teslim ettikten sonra gözünüz arkada kalmayacak.

Bizi Tercih Edip Kaliteyle Tanışın
Aynı konteyner içinde birden çok türde mal teslimatı yapılabilir. Konteynerlerin büyüklüğü ve genişlikleri bize bu avantajları sağlar. Aynı zamanda tüm konteynerlerimiz sağlam ve dayanıklı maddelerden yapılmıştır. Bu yüzden mallarınızın zarar göreceği gibi bir kanıya asla kapılmayın. Biz en başından bunu düşünerek yola çıktık ve koşullarımızı iyileştirip, bu şekilde hareket ettik. Taşıma sırasındaki tüm işlemleri sizler için raporlandırıp, bu raporları da sizlere sunuyoruz. Gözünüzün arkada kalmaması firmamız için her zaman altın niteliğinde değer taşıyor. Eğer siz de konteyner yoluyla mal taşımak istiyorsanız ama henüz güvenilir bir firma bulamadıysanız, Aday Vinç her zaman en iyi koşulları ve en uygun hizmetleri ile kalitesinden ödün vermeden size hizmet etmekten memnun olacaktır.


Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın
bursa kiralık vinç